Business News Чернигова и области
Бизнес Чернигов » Практика бизнеса » Бізнес по ремонту квартир
Рейтинг: 

Бізнес по ремонту квартир

Бізнес по ремонту квартир
Всім нам добре відомо, що якість зданих в експлуатацію нових квартир залишає бажати кращого, а це, в свою чергу, дозволяє припустити, що бізнес по ремонту і обробки квартир в найближчому майбутньому не залишиться без замовлень. Додатково можна відзначити, що зараз на ринку відчувається дефіцит компаній, які роблять ремонт квартир за помірними цінами і досить якісно. Тому, якщо у вас є знання/досвід в цій області, а так само бажання відкрити свій бізнес "Ремонт квартир", то можливо саме цей вид бізнесу буде для вас перспективним.

В сучасних умовах відкриття юридичної особи - фірми, яка буде пропонувати комплекс робіт з приведення квартири замовника у стан, придатний для проживання, справа хоч і досить проста, але підходити до організації цього бізнесу в цілому потрібно також ретельно, як і до організації будь-якого іншого.

До розклеювання і розкладання по поштових скриньках оголошень, що сповіщають про те, що є фірма, здатна якісно і в короткі терміни виконати ремонт та оздоблення квартир, вам має сенс трохи придивитися до ситуації на ринку в тій місцевості, де вам належить розгорнути діяльність.

Як правило, на ринку ремонту і обробки квартир свої послуги пропонують два основних види пропозицій. З одного боку - це досить серйозні організації, що мають відповідні ліцензії на провадження будівельної діяльності, з іншого - це дрібні підприємці, у розпорядженні яких є кілька бригад, які в приватному порядку і здійснюють ремонт квартир. Вартість послуг для ліцензованих фірм, в силу наявності цих самих ліцензій, а так же дозвільної документації, виплати податків, більш широкого штату співробітників - завжди вище, ніж у приватних підприємців, які розраховують витрати на ремонт виходячи лише з вартості самих робіт.

Основних видів ремонту квартир чотири:

косметичний ремонт,
ремонт «економ-класу»,
ремонт «бізнес-класу»,
елітна обробка.
Розглянемо детальніше перші три варіанти, так як четвертий вид робіт навряд чи досяжний невеликою фірмою без відповідного штату, обладнання і, звичайно ж, досвіду.

Найдешевший варіант ремонту, косметичний ремонт, як правило складається з найпростіших операцій, наприклад наклейка шпалер, фарбування стін, облицювання кахлем, монтаж плінтусів і інші дрібні і прості роботи. 

Наступний варіант виду «економ» коштує вже дорожче за квадратний метр і становить у списку доходів фірм з ремонту основну частину, оскільки вимагає виконання широкого комплексу робіт, найчастіше більш складних і тому більш витратних за часом, ніж при косметичному ремонті. Тут вже і спорудження перегородок, вбудовування в стіни, заливка підлоги, вирівнювання поверхонь та інші роботи.

Ще більш прибутковий вид робіт «бізнес-клас» - хоч і найдорожчий з перерахованих,  але тут замовник, як правило, вимагає від компанії-виконавця відповідних умінь, дуже високої якості виконуваної роботи і використовуваних матеріалів.

Пошук замовлень по ремонту квартир.

Для невеликих фірм з ремонту і обробки основний потік замовлень приходить на основі усних рекомендацій друзів або тих, кому фірма вже виконувала ремонтні роботи. Невелику, але все ж відчутну частину перших клієнтів може дати реклама, розміщена на під'їздах новобудов. Інші способи пошуку замовлень не так ефективні і тому не користуються широкою популярністю.

Тут важливо розуміти, що хороша рекомендація в цьому бізнесі означає дуже багато, тому намагайтеся максимально якісно виконувати взяті на себе роботи і намагайтеся уникати конфліктів з вашими замовниками, тому кожен задоволений вашою роботою клієнт може обов'язково порадить вас декільком своїм знайомим, зайшли в гості і побачив цілком якісно виконані послуги.

Порядок робіт.

Отримавши замовлення вам потрібно виїхати на об'єкт робіт і разом із замовником визначити складність і обсяг планованих ремонтних робіт. Після цього вам буде потрібно скласти кошторис на роботи і специфікацію на матеріали і погодити їх з клієнтом. Пам'ятайте, що перший візит на об'єкт і попередні начерки ціни усіма виконуються безкоштовно.

Після підписання договору (або укладення угоди в будь-якій іншій, яка влаштовує вас формі) та внесення замовником обговореної передоплати, вам необхідно підготувати майданчик до роботи. Для цього іноді можуть знадобитися фахівці з демонтажу непотрібних або старих конструкцій, що заважають виконанню наступних будівельних операцій. Як правило, ці роботи виконують робочі без кваліфікації.

Потім вже до роботи приступають фахівці. Тут потрібно відзначити, що більшість малих фірм, які ведуть бізнес з ремонту і обробки не мають свого постійного штату співробітників, для цього залучаються робітники відповідних спеціальностей на відрядній основі. Плюси і мінуси такого підходу наступні.

Робітники, найняті вами на умовах відрядної роботи, можуть бути притягнуті іншою фірмою для виконання робіт на сторонньому об'єкті, що може бути причиною недотримання передбачених договором строків виконання робіт - це може негативно позначитися на вашій репутації. У свою чергу, штатні співробітники збільшують витрати організації, пов'язані з обов'язковими відрахуваннями в різні соціальні фонди, що знижує прибуток.

Погоджує терміни виконання ремонтних робіт розрізняються в залежності від необхідного обсягу, якості та складності. Цілком природно, що чим вищі вимоги до якості робіт і складне замовлення - тим більше часу потрібно на його виконання. У теж час, за цей же проміжок часу фірма може виконати декілька невеликих замовлень меншої складності і в підсумку отримана виручка покаже, що більш рентабельною була група невеликих замовлень. Саме тому багато невеликі фірми охочіше беруться за виконання більш простих і дешевих робіт в значних обсягах.

Найбільш вигідними останнім часом стають роботи по установці віконних склопакетів, кондиціонерів, сантехніки, роботи по монтажу мереж зв'язку та електромереж. При невеликій ціні за погонний або квадратний метр такі види робіт за великим об'єкту перетворюються в дуже серйозний дохід при низькій собівартості. Але, особливо вигідними в даний момент є роботи з демонтажу конструкцій і підготовки приміщень до ремонту. 

Підсумки.

На перших порах становлення бізнесу вам необхідно цілком і повністю працювати на свій імідж, напрацьовувати позитивну базу клієнтів і збирати портфоліо виконаних вами робіт. Враховуючи, що основне просування компанії на ринку бізнесу ремонтних послуг будується на основі думок клієнтів і їх рекомендацій один одному, важливість створення доброго імені важко переоцінити. Тому, іноді доводиться поступатися примхам замовників. Пам'ятайте, хоч відносини між замовником та фірмою виконавцем будуються на основі договору, вам всерівно потрібно бути готовим до нестандартних ситуацій і виникнення незапланованих витрат. Правда, все це можна враховувати при складанні кошторису, роблячи поправку на характер клієнта.

З вкладень, щоб почати виконувати роботи на ринку будівельно-ремонтних послуг, вашому бізнесу буде потрібно від 10-60 тисяч гривень - трохи менше половини від цієї суми буде витрачено на придбання необхідного інструменту та обладнання. Так само, для здійснення перевезень матеріалів і конструкцій фірмі буде потрібно що-небудь типу «Газелі».

Окремого розгляду заслуговує питання ліцензування вашої діяльності. Для отримання ліцензій необхідно, щоб не менше половини співробітників організації мали вищу будівельну освіту і досвід роботи в будівельному бізнесі. У своєму штаті ваша фірма, якщо ви підете цим шляхом, повинна мати як мінімум по одному спеціалісту основних будівельних спеціальностей для виконання кожного виду робіт, які ви збираєтеся виконувати. Середній час, що витрачається на отримання ліцензії, складає мінімум від 2 місяців. 

Розвиток свого бізнесу по ремонту квартир, при вдалому старті і хороших замовленнях, можливо в напрямку освоєння більших і, відповідно, більш вигідних комерційних замовлень, наприклад ремонт офісів або об'єктів елітної нерухомості. В цьому випадку вам варто подумати вже про власному офісі та висунення пропозицій компанії на різні тендери і гос.закази по будівництву. Правда, слід розуміти, що ваш бізнес буде йти вже за зовсім іншими правилами і полягати будуть зовсім інші угоди.

 

Прайс-лист будівельних робіт по Чернігіву можна подивитися тут
Новость опубликована 12-03-2012, 09:36, её прочитали 86212 раз(а) и оставили 105 комментариев.
Другие новости по теме
БІЗНЕС НА ЗДОРОВОМУ ХАРЧУВАННІ
Зараз гостро стоїть проблема з продуктами харчування. Крім того, що вони щодня дорожчають, так ще й на смак нічого хорошого, не кажучи вже про їх корисності, якщо така у сучасних продуктів взагалі є ... Коли їс...
Комментарий специалистов ВР по изменениям для упрощенцев
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого п...
Днями, виступаючи в Рівному на засіданні Регіонального комітету економічних реформ, Президент України Віктор Янукович пообіцяв ініціювати проведення земельної реформи, яка створить прозорі умови продажу землі. ...
Вам терміново потрібні гроші?
Кредит готівкою «Свіжа Готівка» – це кредит у національній валюті від 7% річних* на будь-які споживчі цілі клієнта без застави та поручителів через касу ОТП Банку.У кожного з нас є свої особис...
Робота податківців Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції спрямована на забезпечення контролю за своєчасною та повною сплатою податків та зборів до державного та місцевих бюджетів. Як у першо...
Комментарии к новости
Комментарий #1 написал: суши бар (19 января 2014 15:25)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Спасибо, много полезного почерпнул.
 
Комментарий #2 написал: регистрация граждан РФ в Москве (2 октября 2014 23:08)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Админ, а можно я размещу этот пост на своём сайте?
 
Комментарий #3 написал: временная регистрация в Москве (4 октября 2014 10:52)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Хм... Финиш... Наверное пора бы расслабиться и отдохнуть
 
Комментарий #4 написал: регистрация в Москве (5 октября 2014 03:16)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
я бы сказал не интересно, а разумно

Восхитительно

Где-то я что-то подобное уже видел

Было бы интересно узнать поподробнее

Занятно! Реально просто отлично написано. :)
 
Комментарий #5 написал: Авто Мания (22 октября 2014 01:26)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Уважаемый автор блога, а вы случайно не из Москвы?
 
Комментарий #6 написал: стоматологическое оборудование (21 ноября 2014 17:32)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Огромное спасибо за инфу. Автору респект и уважуха.
 
Комментарий #7 написал: martinez gomez (19 апреля 2015 18:37)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
ви й потрібні кредит, щоб почати 2015 з відсотковою ставкою за ціною від 3%, будь ласка, зв'яжіться martinezgomezloan@gmail.com , щоб допомогти U актуалізувати свої мрії про :

1: бізнес- кредит ( малий і великий масштаб )
2: персональний кредит
3: Група кредит
4: студентський позику
5 : кредит на покупку автомобіля
6: Будинок кредит

Всі доступна вам протягом 3 робочих / робочих днів після завершення відповідних документів.
 
Комментарий #8 написал: Dr Purva Sharegistry (19 мая 2015 16:17)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Do you need a loan to consolidate your debt? Are you in need of a loan
to finance or expand your business? or for car purchase, buying a
house and other personal loans ETC we give long term loan for five to
fifty years maximum with 3% interest. You are 100% Guaranteed.
contact us via email reply to email (urgentloan22@gmail.com)
BORROWERS APPLICATION DETAILS:
Full Name:________________________
Country:_________________________
State:__________________________
Sex:____________________________
Date of Birth:______________________
Home Address:______________________
Amount Needed:______________________
Loan Duration:_______________________
Cell Phone:_________________________
Monthly income:____________________
Purpose for Loan:___________________
Occupation:_________________________

Hello Everybody, My name is.Mrs.Juliet Quin. I live in Canada and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of $ 30,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $ 30,000.00 Canada Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs.Juliet Quin that refer you to him. Contact DR PURVA SHAREGISTRY via email: reply to email (urgentloan22@gmail.com)
 
Комментарий #9 написал: MAXWELL LOAN (13 июля 2015 07:47)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Ви шукаєте дуже справжньої кредит?
Ви хочете фінансову допомогу у вашому бізнесі?
Ви хочете купити будинок вашої мрії і автомобіль?
Ви хочете, щоб почати свій бізнес, і ви не знаєте з чого почати?
Ви були відхилені постійно вашим банків та інших фінансових інститутів?
турбуватися не більше, тому що ми видаємо кредит у доступній процентною ставкою 2%? Обробляються протягом 24 hours.and термін погашення період 1 року до 10years в будь-якій частині world.We видавати кредити в межах від 5000 до 100 000 000 доларів США тільки для одного тільки плату, яка Реєстраційний внесок у той час як компанія буде платити всі інші збори, будь-який кредит компанії просять більше, ніж одна плата є афера, і bewear цього compny. Наші кредити добре застраховані і максимальну безпеку є нашим priority.contact нам сьогодні в (maxwellloans24@outlook.com), де ваші потреби зустрічаються і ваші турботи позаду.
ВАШІ ДАНІ НИЖЧЕ
Повне Ім'я ...........
Місцезнаходження ............
країна .............
секс .................
телефон ...............
вік .................
Окупація ...........
Щиро.
 
Комментарий #10 написал: Г-н Джеймс. Бен (15 ноября 2015 02:28)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото

Вам потрібен кредит для якої-небудь причини? Зв'яжіться з нами зараз з доступним
Кредит на пропозицію 3% Процентна ставка з мінімумом $ 1000 і максимумом
з $ 50,000,000,00 і Якщо ви зацікавлені повинні зв'яжіться з нами за адресою:
james.ben002@hotmail.com для отримання додаткової інформації.

Ви повинні заповнити та надіслати нам наступну інформацію, щоб
ми можемо приступити до кредиту
угода.

Твоє ім'я:
Адреса:
стан:
Країна:
Стать:
вік:
Розмір позики:
тривалість:
місячний дохід:
Номер телефону:
Мета кредиту:

james.ben002@hotmail.com

Спасибі, З найкращими побажаннями, як ми очікуємо вашого термінового відповіді.

Г-н Джеймс. Бен
 
Комментарий #11 написал: LOANS (3 июня 2016 00:10)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Good Day,

We Offer Private, Commercial and Personal Loans with very Minimal annual Interest Rates

as Low as 3% . We give out loans within the range of $2000 to $100,000,000 USD.If you are

interested Email: mikelarryloanfirmworldwide@yahoo.com
 
Комментарий #12 написал: pre101 (26 августа 2016 13:31)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Вам нужен быстрый кредит ??? Я хочу, чтобы вы знали, что мы можем помочь вам с кредита вам нужно. мы предлагаем различные виды кредитов, мы предлагаем ... Личные кредиты, бизнес-кредиты, ипотечные кредиты, сельскохозяйственные кредиты, кредиты на строительство и т.д.
Минимальная сумма мы одолжить составляет $5000.
Максимальная сумма мы одолжить $20 миллионов долларов.
Годовая процентная ставка составляет 3%.

Ниже приведена форма заявки на кредит. Заполните его правильно и вернуть его обратно к нам.

Ваши полные имена ____________
Страна _______________________
Город ________________________
Мобильный номер ______________
Возраст _______________________
Мужчина или женщина __________
Твоя профессия ________________
Ежемесячный доход _____________
Сумма кредита Обязательный, как ___________
Цель кредита _____________________
Срок кредита / Продолжительность _____________

Как только мы получим детали этого мы начнем обработку Вашего кредита сразу. Чтобы получить больше информации, свяжитесь с нами ниже.

E-MAIL: preeminent.loans@gmail.com

САЙТ: www.preeminentloansinc.com

СПАСИБО!
 
Комментарий #13 написал: Розалин Джеймс (27 октября 2016 05:07)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Вам нужен быстрый кредит? Мы можем помочь вам с кредита вам нужно.
Мы предлагаем персональные кредиты и кредиты на развитие бизнеса.
Личные кредиты (от $1000 - $550 000)
Бизнес-кредиты (от $5000 - $100 000 000)
Годовая процентная ставка составляет 3%.
E-mail: preeminent.loans@gmail.com

Ниже приведена форма заявки на кредит. Заполните его правильно и отправить его нам.
1. Ваши Полные имена
2. Ваш Текущий домашний адрес
3. Твоя страна
4. Ваш город
5. Номер твоего мобильного
6. Ваш возраст
7. Мужчина или женщина
8. Ваше семейное положение
9. Твоя профессия
10. Ваш ежемесячный доход
11. Сумма кредита Обязательный, как
12. Цель займа
14. Срок кредита / Продолжительность

Как только мы получим эти детали от вас, мы начнем процесс вашего кредита сразу.
E-MAIL: preeminent.loans@gmail.com
 
Комментарий #14 написал: MaryMJ (15 декабря 2016 23:12)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Hello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best regards, Mary.
 
Комментарий #15 написал: Kellytap (22 декабря 2016 18:22)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото

Hello, dear Administration!

For a long time I watch your project,
but today I was surprised strange facts (and photos) on your website,
that someone posted on my profile:
http://letsdodating.net/Kellytap/private_photo

Is all this true?
How to understand it all ?!
I hope for early answer!
 
Комментарий #16 написал: Austinkaphy (2 января 2017 10:06)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
how to spy on iphone 5 ios 7 gps tracker ankle bracelet http://orderantabusecvs.bid/#free-download-iphone-spyware spy watch phone android bluetooth phone spy http://orderclomid.bid/#best-call-blocker-for-android how accurate is find my iphone mobile iphone spy spy mobile phone in delhi http://ordernolvadex.bid/#free-spy-software-mac-os-x free mobile phone tracker location cell phone spyware in canada cnn cell phone spyware http://gravatar.com/buyviagraonline247/#android-keylogger cell phone spyware gps tracker via cell phone spy on iphone ios 6 http://www.buyviagrageneric.bid//#what-app-lets-you-spy-on-text-messages body measurement tracker android detect spy program on iphone how to spy whatsapp messages android samsung s3 spy app
 
Комментарий #17 написал: Andrewusaph (2 января 2017 11:22)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
АлкоБарьер – эффективное средство, которое выводит токсины из организма после принятия спиртного и быстро восстанавливает организм.
Перейти на сайт: http://alko.1stbest.info/
Перейти на сайт: http://alco.pronews24.ru/
 
Комментарий #18 написал: BlackSeoForumTOP (2 января 2017 12:27)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Jestesmy doswiadczona firma z ugruntowana pozycja na rynku. http://firmowa.exspeskassa24.pl/id3265-niski-kredyt-plus-skarysko-kamienna.php
Bad Credit bezposrednie Aby Pozyczkodawcy nr referencyjny Sprawdz SzybkaPozyczka chwilowka w SMART Banku - zadluzenia.
 
Комментарий #19 написал: Scottdax (2 января 2017 12:55)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
I am John, how are you everybody? This post posted at this web site is actually good. http://www.freeplaying.it/2014/11/23/la-scaletta-di-stasera1-fp118/?url=http://b
unga-bunga-party.com/about-escort-agency/
 
Комментарий #20 написал: corinecn18 (2 января 2017 13:07)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
New programme
9 apk apps download market app organize apps android download freee android games free apk download
http://games.android.telrock.net/?mail.allie
download free 3gp sexy video mobile9 androkid market sports games download tinger dating cdma android phones
 
Комментарий #21 написал: rafaelap16 (2 января 2017 14:38)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Hi supplementary website
http://erodate.erolove.top/?gain.kassidy
free asain dating best nerd dating site executive dating good dating site in usa best wedding cards design
 
Комментарий #22 написал: tishavr4 (2 января 2017 18:53)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Started up to date web throw
http://cars.photos.twiclub.in/?entry-tatiana
official gauge porn star favorite male fantasy porn jade russell porn star ultima porn silk lingerie porn pics
 
Комментарий #23 написал: XygruErupe (2 января 2017 19:15)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Бесплатные Новинки кино в HD качестве в отличном онлайн кинотеатре. Вот ссылка на онлайн кинотеатр https://goo.gl/U4P72h
 
Комментарий #24 написал: Trorberbleari (2 января 2017 19:36)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
РАСШИФРОВКА СНОВ и диагностика ауры.
https://vk.com/auradiagnostika
 
Комментарий #25 написал: dsd (2 января 2017 19:46)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
))))
http://tinyurl.com/zxudcdh
 
Комментарий #26 написал: Lesteremext (2 января 2017 19:53)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
duetact vademecum duetact y el bupropion
Orden duetact Sin Rx

http://thescotlandholiday.com/product/Duetact.php
 
Комментарий #27 написал: mamiear1 (2 января 2017 20:34)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Novel project
what is linux www free download games is an android phone a smartphone andorid android games mobile download
http://games.android.telrock.net/?gain.maggie
build an app free games for computer download free live wallpaper for mobile andriid usb driver best clock widget for android
 
Комментарий #28 написал: Violletta95pierm (2 января 2017 21:16)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Белухин Д.Н. Человек слова, справедливость - и честность, эти качества гланые в самом человеке, благотворительность основная деательность Белухин Д.Н,
Обустройство парков Москвы, участие в субботниках! во всем этом принимал участие Белухин Д.Н, огромная честь и похвала данному лицу, Будущее страны,
Зависит от таких людей как Белухин Д.Н, За чистый город, за справедливую РОССИЮ! Считаете ли вы, что такие люди нужны России?
 
Комментарий #29 написал: tiadc2 (2 января 2017 21:57)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
My novel time
http://analplug.tobuy.in/?epoch.jamie
korean erotic movies erotic novel xxx video por erotic art work erotic nudes
 
Комментарий #30 написал: chatvcem (2 января 2017 23:15)
Публикаций: 0, комментариев: 0, группа: Гости
Фото
Всем привет. С Новым Годом! Заходите в чат пообщаемся http://chatvcem.ru/noreg.html
 

назад 1 2 3 4 далее