Business News Чернигова и области
Бизнес Чернигов » Новости Чернигова » БЕЗМЕЖНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ОТРИМАННЯ НОВИХ ВРАЖЕНЬ
Рейтинг: 

БЕЗМЕЖНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ОТРИМАННЯ НОВИХ ВРАЖЕНЬ

БЕЗМЕЖНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ОТРИМАННЯ НОВИХ ВРАЖЕНЬ
Саме в розпалі найгарячіша пора року — час відпусток і канікул, безмежний простір для отримання нових вражень і яскравих пригод. Якщо Ваші плани на літо не обмежуються диваном та комп’ютером, настав зручний момент звернутися до Туристично-інформаційного пункту (ТІП) активного відпочинку та екстремальних видів туризму, який працює за адресою: м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ, 11, оф.107 (корпус ЧВПУ побутового обслуговування).

Директор Антішко Анатолій розповідає, як можна з користю для для душі та тіла провести час.

— Як давно Ви почали займатися організацією змістовного дозвілля чернігівців?

— Відкриття ТІПу відбулося 27 травня 2009 р. у рамках проекту створення мережі туристичних інформаційних пунктів у м. Чернігові. За два роки свого існування ми вже приймаємо замовлення з усієї країни.

— Як можна охарактеризувати загальний напрямок діяльності Вашого пункту?

— Ми об’єднуємо людей, які віддають перевагу активним видам відпочинку. Т І П є, так би мовити, філіалом Туристично-інформаційного центру управління стратегічного розвитку міста і туризму Чернігівської міської ради, який розташований на вул. Шевченка, 9.

Тобто, ми не лише організовуємо активне дозвілля для всіх бажаючих, а ще й надаємо інформацію про туристичний потенціал міста, а також про історико-культурні можливості Чернігова.

— Що конкретно Ви можете запропонувати своїм потенційним клієнтам?

— Ми займаємося організацією стрибків з мосту (jumping та rope-jumping), ігор у пейнтбол, лазертаг, проведенням квестів, крім того, надаємо послуги з проведення різноманітних корпоративних заходів. На території училища є скалодром, де ми займаємось, зокрема, навчаємо групу, яку очолив особисто я.

До нас можна звертатися всім, хто бажає взяти участь у походах (піших, вело, водних), а також стосовно сплавів по річках, турів на байдарках, надувних човнах. Ми знайдемо для Вас туристичне спорядження в оренду й на продаж; надамо інформацію про те, де можна покататися на катамаранах, байдарках, політати на кулі або дельтаплані.

Наш інформаційний пункт також повідомить, де можна навчитися стріляти з лука, опанувати прийоми рукопашного бою та елементарного самозахисту для жінок на вулиці. У нас є всі потрібні Вам контакти, тому ми самостійно зв’яжемося і домовимося з організаторами, а Ви отримаєте можливість легко і швидко дізнатися про те, що Вам необхідно.

ТІП надає також рекомендації, до якого клубу можна записати Ваших дітей для навчання та розвитку. Адже комусь необхідно дізнатись, які заклади є в конкретному районі, багатьох цікавить безкоштовний прийом до групи, а деякі не можуть знайти саме те, що підійде дитині за віком. Звичайно, маленьким важче щось підібрати, а от для семи-, восьмикласників завжди є варіанти. Хочу зауважити, що набір груп проводиться зазвичай восени, тому влітку цим питанням ми не займаємося.

— Які заходи плануєте провести цього року?

— Найближчим часом хочемо обладнати на Золотому березі базу для проведення корпоративів, де вже є полігон для пейнтболу, настільний теніс, мотузковий парк, батут, за бажанням буде можливо метати ножі, стріляти з пневматичної зброї, організовувати різноманітні ігри. Також попереду вже традиційне змагання на плотах із пластикових пляшок, чергові театралізовані екскурсії по Чернігову. Крім того, незабаром збираємося провести корпоратив у піонерському таборі в смт Сергіївка Одеської області.

— А куди звертатися тим, хто зацікавився Вашою діяльністю? 

— Всі питання стосовно того, куди направити і що порекомендувати, Т І П вирішує в основному в телефонному режимі, можна дзвонити мені на мобільний (093) 750-29-80, або в офіс 611-107.

Спробуйте і Ви —не пошкодуєте! До речі, пред’явнику купона, який вміщений на першій сторінці «Пихатої хати», — знижка до 20%.

Для тих, хто зацікавився поданою інформацією, — більш докладна розповідь про діяльність клубу в наступному номері.


Спілкувалась Ольга Бендрик


Источник: «Сіверські прайси»
Новость опубликована 15-08-2011, 13:51, её прочитали 3388 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Другие новости по теме
Перший заступник Голови ДПА України – начальник податкової міліції Віктор Шейбут повідомив під час прес-конференції в ДПА України 20 травня 2010 року, що незабаром на сайті ДПА України буде запроваджено нову р...
У відповідності до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 31 березня 2010 року №68 «Про організацію та проведення конкурсу на визначення кращої інвестиційної пропозиції щодо розміщення та е...
БІЗНЕС НА ЗДОРОВОМУ ХАРЧУВАННІ
Зараз гостро стоїть проблема з продуктами харчування. Крім того, що вони щодня дорожчають, так ще й на смак нічого хорошого, не кажучи вже про їх корисності, якщо така у сучасних продуктів взагалі є ... Коли їс...
Прес-конференція на тему розвитку підприємництва в Чернігові відбудеться 31 серпня о 12.00 вУчбово-методичному центрі профспілок (вул. Шевченка, 105-а, к.№202). Мета заходу – привернути увагугромадськості до ...
Бізнес по ремонту квартир
Всім нам добре відомо, що якість зданих в експлуатацію нових квартир залишає бажати кращого, а це, в свою чергу, дозволяє припустити, що бізнес по ремонту і обробки квартир в найближчому майбутньому не залишить...
Комментарии к новости