Business News Чернигова и области
Бизнес Чернигов » Новости Черниговской обл » Володимир Хоменко провів засідання Регіонального комітету з економічних реформ
Рейтинг: 

Володимир Хоменко провів засідання Регіонального комітету з економічних реформ

Володимир Хоменко провів засідання Регіонального комітету з економічних реформ10 листопада голова облдержадміністрації Володимир Хоменко провів чергове засідання Регіонального комітету з економічних реформ, на якому розглянуто стан регуляторного середовища області.

Відкриваючи засідання, Володимир Хоменко зазначив, що 28 вересня під головуванням Президента України відбулося розширене засідання Національного комітету з економічних реформ, присвячене питанням незадовільного стану регуляторного середовища в Україні.

За його результатами до облдержадміністрації надійшли відповідне протокольне доручення та доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, якими намічені першочергові завдання у сфері дерегуляції.

Зокрема, це стосується упорядкування сфери адміністративних послуг, вдосконалення порядку видачі, переоформлення, анулювання документів дозвільного характеру, суттєвого спрощення порядку проведення державного технічного огляду тощо.

На регіональному рівні це налагодження ефективної роботи дозвільних центрів та оптимізації процедур видачі дозволів. Володимир Хоменко підкреслив: питання поліпшення бізнес-клімату в області і в державі в цілому є актуальними та дуже важливими, тому є необхідність напрацювання відповідних пропозицій для покращення регуляторного середовища в регіоні.

На засіданні розглянуто питання щодо ролі дерегуляції у розвитку малого і середнього бізнесу та роботи, яка ведеться в напрямку спрощення процедури видачі дозвільних документів у будівництві, сфері регулювання земельних відносин тощо. Володимир Хоменко наголосив на необхідності вжиття заходів керівниками районів та міст щодо підвищення ефективності роботи дозвільних центрів, видачі суб’єктам господарювання дозволів за принципом організаційної єдності, ведення державними адміністраторами Реєстру документів дозвільного характеру, оптимізації процедури надання дозвільних документів, розробки регламентів (інформаційних карток) їх отримання, а також недопущення порушення норм чинного законодавства у сфері державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Керівникам місцевих дозвільних органів необхідно забезпечити доведення до суб’єктів підприємництва інформації з питань дозвільної системи через розміщення її на стендах центрів.

Органи державного нагляду мають забезпечити безумовне дотримання принципів об’єктивності та неупередженості, рівності прав і захисту законних інтересів суб’єктів господарювання під час здійснення заходів щодо контролю та запобіганню порушення вимог чинного законодавства.

Керівник області також закликав членів Регіонального комітету надати пропозиції щодо внесення змін та доповнень до нормативно-правової бази у сфері підприємництва.

Источник: Прес-служба облдержадміністрації
Теги: реформы
Новость опубликована 11-11-2010, 15:46, её прочитали 3342 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Другие новости по теме
З метою безумовного виконання протоколу наради Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. від 03.04.10р. та постанови координаційної наради керівників правоохоронних органів України за участі Президента України від...
Галузь роздрібної торгівлі займає одне з вагомих місць у народному господарстві Чернігівщини, послугами якої користуються практично всі без виключення жителі нашої області. В Чернігівській області обліковуєтьс...
У відповідності до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 31 березня 2010 року №68 «Про організацію та проведення конкурсу на визначення кращої інвестиційної пропозиції щодо розміщення та е...
За зловживання монопольним становищем: Чернігівське обласне відділення Комітету оштрафувало КП «Чернігівводоканал» на 17 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, підприємство б...
Цілеспрямована робота, направлена на зменшення правопорушень у сфері виплати заробітної плати та доходів громадян, постійно проводиться податківцями міста Чернігова.Серед пріоритетів – контроль за своєчасною т...
Комментарии к новости