Business News Чернигова и области
Бизнес Чернигов » Украина и мир » XXIІ Міжнародної агропромислової виставки “АГРО-2010”
Рейтинг: 
Нравится(+) +1 Не нравится(-)

XXIІ Міжнародної агропромислової виставки “АГРО-2010”

Виставка відкрилася 15 червня у Києві, у Національному комплексі "Експоцентр України". Це найбільший і найпрестижніший показ досягнень агропромислового комплексу нашої держави.

Відкрив його Президент України Віктор Янукович. Він наголосив, що виставка демонструє потенціал нашої держави як житниці світу. А реформування агропромислового комплексу має покращити життя селян.

"Представлені експонати свідчать про неухильне об’єднання зусиль аграріїв, влади, науковців, бізнесових та ділових кіл щодо підвищення ефективності агропромислового виробництва", - відзначив Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький.

Він додав, що Держспоживстандарт сприяє випуску конкурентоспроможного виробництва, впроваджуючи державні стандарти, удосконалюючи метрологічну систему та системи сертифікації і управління якістю.

Наша область хвалиться якістю

Чернігівщину на виставці представляють понад 2 десятки підприємств.

Зокрема, чернігівські підприємства "Вимал" та "Левона" виробляють картопляний крохмаль та крохмалепродукти.

Ічнянський завод сухого молока та масла та Ічнянський молочноконсервний комбінат представили свої продукти з молока.

Взяли участь у виставці виробники сирів: Новгород-сіверський сирзавод, Менське підприємство "Прометей. Філія "Менський сир", Коропський сирзавод.

Серед учасників і тваринники – ТОВ "Агрікор" (село Сергієвка Прилуцького району), СТОВ "Головеньківське" (село Головеньки Борзнянського району).

Свою продукцію запропонували відвідувачам АТЗТ "Ритм", кондитерська фабрика "Стріла", ВАТ "Чернігівський молокозавод", завод продтоварів "Ясен", ВАТ "Чернігівська макаронна фабрика".

ВАТ "Ніжинсільмаш показав на виставці обладнання для вирощування птиці.

Учасниками заходу стали і науковці Чернігівщини. ЗАТ "Чернігівеліткартопля" славиться своїми розробками – сортовою картопле. Чернігівський інститут АПВ УААН виводить елітне насіння високоврожайних сортів зернових та інших культур.

Системи дають впевненість

Майже всі учасники виставки від Чернігівщини мають впроваджені системи управління якістю та системи управління безпечністю харчової продукції НАССР. Тож не дивно, що вони – серед кращих і стабільних підприємств нашої держави.

Начальник відділу систем управління ДП "Чернігівстандартметрологія" Тетяна Рудик підкреслила: сучасні системи менеджменту допомагають підтримувати якість та безпечність на стабільно високому рівні.

А саме за цими ознаками, як свідчить статистика, вибирають харчові продукти 95% українців.
Виставка "АГРО-2010" працюватиме до 19 червня.

Источник: Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"
Теги:
Новость опубликована 17-06-2010, 15:05, её прочитали 4440 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Другие новости по теме
Через декілька днів в Києві розпочнеться XXIІ Міжнародна агропромислова виставка “АГРО-2010”, в якій братимуть участь понад два десятки підприємств з Чернігівщини. Зокрема, на виставці “АГРО-2010”, яка є найбіл...
П'ять видів продукції підприємств Чернігівської області, із 27 представлених на конкурс, стали переможцями Всеукраїнського конкурсу якості товарів та послуг "100 кращих товарів України".Про це повідомила начал...
Перші два підприємства Чернігівщини отримали сертифікати, що підтверджують відповідність системи управління безпекою та гігієною праці вимогам стандарту ДСТУ OHSAS 18 0001.Про це повідомила начальник відділу...
“Ясен” працює за стандартом якості
Чернігівська продовольча компанія “Ясен” одержала сертифікат на систему управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001.Сертифікат вручив в.о. генерального директора державного підприємства “Чер...
Чернігівська область посідає 20 місце у рейтингу регіонів за підсумками дія ...
За підсумками діяльності агропромислового комплексу України у січні-вересні 2010 року Міністерство аграрної політики України підготувало рейтинг регіонів. Середній бал, за яким визначалося місце областей т...
Комментарии к новости