Business News Чернигова и области
Представників малого та середнього бізнесу знову скликають під ВРУ п’ятницю, 29 жовтня, о 10.00, представники малого та середнього бізнесу пікетуватимуть Верховну Раду України на знак протесту проти ухвалення нового Податкового кодексу.

Як повідомив УНІАН організатор акції - Український союз підприємців, на знак протесту проти дій влади підприємці планують спалити макет проекту Податкового кодексу.

Аналогічні акції о 10.00 розпочнуться в усіх обласних центрах перед приміщеннями обласних держадміністрацій.
Новость опубликована 29-10-2010, 09:21, её прочитали 3216 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Днями, виступаючи в Рівному на засіданні Регіонального комітету економічних реформ, Президент України Віктор Янукович пообіцяв ініціювати проведення земельної реформи, яка створить прозорі умови продажу землі. Продаж землі – одне з найгостріших політичних питань останніх років. Серед бажаючих стати власниками землі, як латифундисти, що орендують сотні тисяч гектарів, так і фермери, чиї земельні наділи скромніші. Продаж землі – найчутливіше питання для тих фракцій, які вважають селянство своїм електоратом.

19 січня парламент подолав вето Президента на закон про мораторій на продаж землі до 2012 року, і, відповідно до Конституції України, Президент мав його підписати. Але 2 лютого на сайті Верховної Ради було оприлюднено закон про продовження мораторію на продаж землі до 2012 року.

Відомо, що над питанням земельної реформи працює урядова група, яка готує зняття мораторію на продаж землі. Чи зніматиметься мораторій на продаж, чи перед ти прийматиметься пакет законів, який обмежить землекористування (обмеження купівлі, швидше за все, вдарить по інтересах латифундистів), створить земельний банк (свого роду держрегулятор на ринку землі), земельний кадастр (класифікатор землі). Врешті-решт, чи здатний Кабінет міністрів за латифундистського характеру розвитку нашого аграрного сектора, створити прозорі умови і рівний доступ на ринок землі?

Про це ми запитали фермерів і експертів.
Новость опубликована 25-10-2010, 15:35, её прочитали 4659 раз(а) и оставили 0 комментариев.

Запровадження адміністративної відповідальності для найманих працівників за неінформування контролюючих органів про отримання зарплати «в конвертах» є спробою змусити підприємців виконувати будь-які побажання податкової адміністрації в питанні сплати податків до бюджету.

Про це кореспонденту УНІАН заявив голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України В’ячеслав РОЙ, коментуючи відповідну пропозицію першого заступника голови Державної податкової адміністрації Віктора ШЕЙБУТА, висловлену на засіданні розширеної колегії Генеральної прокуратури стосовно дотримання законодавства при виплаті заробітної плати та наповнення Пенсійного фонду.

«Це буде «гачок», на якому податкова триматиме практично кожного підприємця, - сказав В.РОЙ. – Співробітники податкової міліції легко «організують» кілька заяв працівників, що вони отримали неофіційну зарплату. Сьогодні змусити працівника так вчинити – дуже важко, бо хто з них хоче втрачати роботу. Та й з морально-етично боку це проблема, адже працівник, отримуючи роботу, погодився на «конверти». А ось загроза великого штрафу напевно змусить багатьох заяву написати. На цих заявах не буде дати. Потім підприємцю їх показують і пояснюють, що завтра ж дати буде поставлено і справі буде дано офіційний хід, якщо підприємець не згоден виконати вимоги чи побажання податкового інспектора».
Новость опубликована 25-10-2010, 15:25, её прочитали 3369 раз(а) и оставили 0 комментариев.
По одному из вероятных сценариев развития, гривну постигнет девальвация до уровня 12 гривен за доллар в 2011 году.

Так считает директор аналитической группы Da Vinci AG Анатолий Баронин.

По его словам, в случае девальвации гривни, объем валюты на рынке станет избыточным, и Национальный банк сможет использовать часть золотовалютных резервов для покрытия внешних задолженностей, основные выплаты по которым придутся на 2013-2016 гг.
Новость опубликована 25-10-2010, 10:21, её прочитали 7083 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Нравится(+) +2 Не нравится(-)
Налоговое бремя может значительно повлиять на объем экспорта услуг по разработке ПО, а также уйдут в тень интернет-магазины
Теги:
Новость опубликована 25-06-2010, 15:11, её прочитали 4380 раз(а) и оставили 0 комментариев.

Нравится(+) +1 Не нравится(-)
Украинские предприниматели платят самое большое количество налогов в мире, сообщил старший консультант Нац. института стратегических исследований Алексей Молдован
Теги:
Новость опубликована 25-06-2010, 15:10, её прочитали 2977 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Нравится(+) +1 Не нравится(-)
С начала июня официальный курс нацвалюты растет: регулятор ежедневно понижает стоимость доллара на 0,05–0,1 копеек. Только за первые две недели лета гривня подорожала с 7,9256 UAH/USD до 7,9149 UAH/USD. При этом еще в январе 2010-го доллар на межбанке стоил дороже 8 грн.

Главная причина укрепления нацвалюты — устойчивый профицит долларов на межбанке, который начался в феврале, сразу после окончания президентских выборов. Чтобы не допустить резких колебаний курса гривни, Нацбанку приходилось практически ежедневно выкупать избыток инвалюты. За это время НБУ смог увеличить валютные резервы на 2 млрд долларов (до 25,6 млрд долларов по состоянию на 31 мая 2010-го). Такой запас прочности, по словам исполнительного директора НБУ по вопросам валютного регулирования и контроля Анатолия Балюка, позволит регулятору в течение следующих нескольких кварталов сохранить курс гривни к доллару в пределах 7,8–7,9 UAH/USD.
Теги:
Новость опубликована 23-06-2010, 15:06, её прочитали 4518 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Нравится(+) +1 Не нравится(-)
Виставка відкрилася 15 червня у Києві, у Національному комплексі "Експоцентр України". Це найбільший і найпрестижніший показ досягнень агропромислового комплексу нашої держави.

Відкрив його Президент України Віктор Янукович. Він наголосив, що виставка демонструє потенціал нашої держави як житниці світу. А реформування агропромислового комплексу має покращити життя селян.

"Представлені експонати свідчать про неухильне об’єднання зусиль аграріїв, влади, науковців, бізнесових та ділових кіл щодо підвищення ефективності агропромислового виробництва", - відзначив Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький.
Теги:
Новость опубликована 17-06-2010, 15:05, её прочитали 4426 раз(а) и оставили 0 комментариев.
В списке миллиардеров Forbes почти сотня женщин, но только 14 из них сколотили свое состояние самостоятельно. Среди мужчин таких гораздо больше, 665 человек, в том числе три богатейших человека в мире, Карлос Слим Элу, Билл Гейтс и Уоррен Баффетт.

Из 14 женщин, наиболее успешных в бизнесе, по меньшей мере пять начинали дело вместе с мужьями, братьями или и теми и другими. Джулиана Бенеттон вязала когда-то свитера, которые развозил покупателям ее брат Лучано. Розалия Мера шила одежду на дому вместе с мужем Армансио Ортегой — сейчас ей принадлежит крупная доля одежного гиганта Intidex (бренд Zara). Но чтобы стать успешной, не обязательно удачно выйти замуж: Джоан Роулинг и Опра Уинфри совсем не полагались на помощь родственников, создавая свои волшебные миры.
Теги:
Новость опубликована 17-06-2010, 15:02, её прочитали 4727 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Президент Виктор Янукович предложил Верховной раде отменить ряд норм налогового закона #2275-VI, вызвавших протесты бизнесменов. Вчера глава государства направил в парламент законопроект #6517, который сохраняет запрет на валютное кредитование, ограничивает сроки налоговых проверок и позволяет предприятиям минимизировать уплату налога на прибыль за счет убытков прошлых лет. Принятие нового документа остановит критику действий власти, надеются в коалиции.
Теги:
Новость опубликована 16-06-2010, 14:59, её прочитали 4051 раз(а) и оставили 0 комментариев.

назад 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11далее