Business News Чернигова и области
Ответственность крупных налогоплательщиковВ нынешних условиях работать всем субъектам предпринимательской деятельности сложно, а большим налогоплательщикам - тем более. Ведь это значительные объемы производства и большие налоговые обязательства.

В ГНИ в Чернигове насчитывается 12 отнесенных к категории крупных налогоплательщиков. Налоговикам города удалось наладить плодотворное сотрудничество с ними, уровень добровольной уплаты налогов составляет 98%.

С начала года в бюджеты всех уровней крупными плательщиками налогов уплачено -83,6 млн.грн налогов и сборов, в т.ч. в Государственный бюджет - 63,8 млн.грн, в местный бюджет - 19,8 млн.грн.

Хотя на налоговом учете находится незначительное количество крупных налогоплательщиков, но они действительно большие - бюджетообразующие. Так сказать, элита Черниговского бизнеса, которая имеет многолетнюю историю создания и добросовестный уплату налогов.

Среди крупных налогоплательщиков такое явление, как заработная плата "в конвертах", не распространено. Об этом свидетельствуют такие цифры: по результатам представленной отчетности среднемесячная зарплата на одного работника по предприятиям составляет 2400 - 3700 грн.

Крупными плательщиками уплачено налога на прибыль в сумме 13,0 млн.грн, налога на добавленную стоимость - 43,2 млн.грн. Уплачено значительные суммы налога с доходов физических лиц 16,3 млн.грн
Новость опубликована 17-11-2010, 15:17, её прочитали 4512 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Внешняя торговля услугами на Черниговщине
За 9 месяцев 2010 г. объем экспорта внешней торговли услугами составил 4,8 млн.долл.США, импорта - 16,9 млн.долл.США. Против 9 месяцев 2009 г. экспорт услуг увеличился на 21,5%, импорт - в 2,4 раза. Сальдо внешней торговли услугами сложилось отрицательное. 

Внешней торговлей услугами в Черниговской области занимались 71 предприятие и организация области. Партнерами их были 74 страны мира.

Экспортировали услуги на 90% до Беларуси, Греции, Канады, Германии, Великобритании, Российской Федерации, Казахстана и Соединенных Штатов Америки.

Основу экспорта формировали услуги, предоставленные юридическим лицам, услуги транспорта, гостиниц, услуги, связанные с деятельностью в сфере информатизации и в сфере образования.
Новость опубликована 17-11-2010, 09:37, её прочитали 3425 раз(а) и оставили 1 комментариев.

Нравится(+) -1 Не нравится(-)
Чернігівська область посідає 20 місце у рейтингу регіонів за підсумками діяльності агропромислового комплексу України.
За підсумками діяльності агропромислового комплексу України у січні-вересні 2010 року Міністерство аграрної політики України підготувало рейтинг регіонів. 

Середній бал, за яким визначалося місце областей та Автономної Республіки Крим, виводився за оцінкою показників галузі рослинництва, тваринництва, матеріально-технічного забезпечення, виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, надходжень платежів до бюджету та Пенсійного фонду, погашення заборгованої заробітної плати, кредитування підприємств АПК тощо. 

Новость опубликована 16-11-2010, 09:54, её прочитали 5637 раз(а) и оставили 1 комментариев.
Оголошення про проведення тендеру на організацію додаткового харчування
Громадська організація Центр “Доброчин” в рамках реалізації проекту “Якісна організація освітнього процесу через покращення санітарно-побутових умов у школах Городнянщини” за фінансової підтримки МФВ оголошує тендер на організацію додаткового харчування для дітей груп подовженого дня в Городнянській школі та гімназії.

Тендерні пропозиції мають міститися на бланку фірми-виконавця із вказаними реквізитами, контактними телефонами. Кінцевий термін подання пропозицій 18 листопада 2010 року на тел./факс (0462) 67-71-81, електронну пошту: dodrochyn@cn.relc.com або в офіс організації за адресою: м. Чернігів, вул. Жабинського, б. 13, к. 42.
Контактна особа – Підгорний Олександр Віталійович.
124 учня (діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти сироти та інваліди) повинні протягом навчального процесу отримувати можливість повноцінного харчування. Вартість додаткового харчування 1 учня в день (грн.) – повинна не перевищувати 2,00 грн. Загальна сума коштів, яка виділяється на додаткове харчування дітей груп подовженого дня – 44640,00 грн. (сорок чотири тисячі шістсот сорок грн. 00 коп.).
Теги: тендер
Новость опубликована 12-11-2010, 10:06, её прочитали 8321 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Підсумки роботи податкової міліції області за 10 місяців
Одним з головних завдань підрозділів податкової міліції є виявлення і попередження фактів незаконного відшкодування з бюджету податку на додану вартість. Співробітники податкової міліції встановили 23 факти необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ на суму більше 18 млн. грн., за якими порушено 11 кримінальних справ.

В рамках операції “Щит” спільно з Чернігівською митницею, УМВС та УСБ України в Чернігівській області з незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 18 млн. грн., виявлений 21 підпільний цех з виробництва товарів народного споживання, у двох з них – виготовляли алкогольні напої.
Теги: налоги
Новость опубликована 12-11-2010, 10:00, её прочитали 4245 раз(а) и оставили 0 комментариев.

Володимир Хоменко провів засідання Регіонального комітету з економічних реформ
10 листопада голова облдержадміністрації Володимир Хоменко провів чергове засідання Регіонального комітету з економічних реформ, на якому розглянуто стан регуляторного середовища області.

Відкриваючи засідання, Володимир Хоменко зазначив, що 28 вересня під головуванням Президента України відбулося розширене засідання Національного комітету з економічних реформ, присвячене питанням незадовільного стану регуляторного середовища в Україні.

За його результатами до облдержадміністрації надійшли відповідне протокольне доручення та доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, якими намічені першочергові завдання у сфері дерегуляції.
Теги: реформы
Новость опубликована 11-11-2010, 15:46, её прочитали 3342 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Про інфляцію на Чернігівщині
Індекс споживчих цін (інфляції) у жовтні 2010р. в області становив 100,8%,  в Україні – 100,5%; з початку року в області – 108,3%, в Україні – 107,9%.
Серед регіонів найвищий показник інфляції (101,3%) зафіксовано в Хмельницькій області.
На споживчому ринку області в жовтні 2010р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,1%. На 5,6–10,5% подорожчали кисломолочна продукція, молоко, яловичина, сири; на 1,1–3,1% – риба та продукти з риби, тваринні жири, хліб і хлібопродукти, масло. Разом з цим подешевшали: на 7,8% – яйця, на 5,9% – цукор, на 1,5% – фрукти та овочі.

Новость опубликована 10-11-2010, 15:12, её прочитали 4434 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Було донараховано разом зі штрафними санкціями 1,6 млн.грн
З метою виконання завдань Уряду України в частині наповнення державного бюджету в повному обсязі та мобілізації додаткових коштів проводиться операція “Бюджет”. Метою операції є виявлення підприємств, які використовують різні схеми ухилень і мінімізації податкових зобов’язань і ухиляються від сплати податків. 

У Чернігівській МДПІ було створено робочу групу для координації роботи структурних підрозділів по відпрацюванню підприємств-вигодонабувачів та ризикових підприємств. У межах цієї операції визначено перелік таких підприємств з валовим доходом за 2009 рік понад 70 мільйонів гривень та податковим навантаженням з податку на прибуток менше 1%. 

Для виявлення тих, хто намагається ухилитися від виконання податкових зобов’язань, податківці проводять ретельний економічний аналіз: зіставлення податкової звітності самого підприємства та його контрагентів, перевірка відомостей, отриманих з інших контролюючих органів, та інших даних. Ця ґрунтовна підготовча робота дозволяє із великою часткою ймовірності визначити не тільки нечесних з бюджетом суб’єктів господарювання, але і сферу діяльності, де є порушення законів. Саме тому контрольно-перевірочна робота, яка проведена на взятих під особливий контроль підприємствах, практично завжди результативна. 
Новость опубликована 9-11-2010, 15:26, её прочитали 3953 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Прохолодний жовтень позитивно вплинув на посіви озимих на Чернігівщині

Під урожай наступного року аграрії Чернігівщини засіяли озимими культурами 240 тис. га орних земель - стільки ж, як було торік. Найбільші площі відведені під озиму пшеницю і трикале (гібрид пшениці з житом), яких посіяно майже на 174 тис. га. Жито займає площу понад 64 тис. га, озимий ріпак - 29 тис. га, ячмінь - 2,2 тис. га.

Як повідомили кореспонденту УКРІНФОРМу у відділі рослинництва Головного управління агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, 86% озимих культур на сьогодні знаходяться у доброму і задовільному стані. Наявність 14% розріджених сходів начальник відділу Тетяна Мілютенко пояснила більш пізніми строками посівної на півдні області, де після посушливого літа земля ще довго залишалася сухою. Загалом, зазначила вона, посівна в області проведена в оптимальні строки.

Новость опубликована 8-11-2010, 15:20, её прочитали 7803 раз(а) и оставили 0 комментариев.
Результати роботи відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ у 2010 році
Відділ податкової міліції Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції у складі 24 співробітників обслуговує 10 районів Чернігівської області (Чернігівський, Городнянський, Ріпкинський, Куликівський, Менський, Щорський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Корюківський, Сосницький).
Протягом 10 місяців 2010 року співробітниками ВПМ Чернігівської МДПІ викрито 12 злочинів у сфері економіки, з них 10 тяжких, до суду направлено 9 злочинів, засуджено 3 особи. Упереджено 3 спроби незаконного відшкодування податку на додану вартість на суму 983,7 тис. грн., в рахунок погашення податкового боргу вилучено готівки в сумі 62 тис.грн., підготовлено та застосовано 4 адміністративні арешти активів платників податків за результатами яких надійшло до бюджету 142,4 тис. грн., складено та направлено для розгляду 18 протоколів за ст. 163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов’язкових платежів).
Теги: налоги
Новость опубликована 4-11-2010, 13:52, её прочитали 6208 раз(а) и оставили 0 комментариев.

назад 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11далее